Skip to main content

5ο ΕΤΑΠ - ΤΟΠ 10

1.

Νο. 103

TOUDAL Emil
(DEN)

BHS  -PL Beton Bornholm

4:35:24

2.

Νο. 52

ROSSKOPF Joey
(USA)

Human Powered Health

3.

No. 161

AALRUST Håkon
(NOR)

Team Coop

4.

No. 47

TAGLIANI Filippo
(ITA)

Drone Hopper Androni Giocattoli

5.

Νο. 1

BARONCINI Filippo
(ITA)

Trek Segafredo

6.

No. 34

GONZÁLEZ David
(ESP)

Caja Rural Seguros RGA

7.

No. 25

MERTZ Rémy
(ESP)

Bingoal Pauwels Sauces WB

8.

No. 71

HUBY Antoine
(FRA)

Cross Team Legendre

9.

Νο. 32

BARRENETXEA Jon
(ESP)

Caja Rural Seguros RGA

10.

No. 101

SCHANDORFF IWERSEN Emil
(DEN)

BHS - PL Beton Bornholm

4ο ΕΤΑΠ - ΤΟΠ 10

1.

Νο. 105

NYBORG BROGE Nils Lau
(DEN)

BHS PL Beton Bornholm

4:12:19

2.

Νο. 27

VIVIANI Attilio
(ITA)

VIVIANI Attilio

3.

No. 34

GONZÁLEZ David
(ESP)

Caja Rural Seguros RGA

4.

No. 67

PERON Andrea
(ITA)

Team Novo Nordisk

5.

Νο. 21

MENTEN Milan
(BEL)

Bingoal Pauwels Sauces WB

6.

No. 132

DALLA VALLE Nicolas
(ITA)

Giotti Victoria - Savini Due

7.

No. 142

PICCOLO Simone
(ITA)

Mg.K Vis-Color for Peace-VPM

8.

No. 1

BARONCINI Filippo
(ITA)

Trek Segafredo

9.

Νο. 87

GADEMAN Sam
(NED)

Cross Team Legendre

10.

No. 93

SLAMZHANOV Orken
(KAZ)

Astana Qazaqstan Development Team

3ο ΕΤΑΠ - ΤΟΠ 10

1.

Νο. 152

TEUGELS Lennert
(BEL)

Tarteletto Isorex

4:11:57

2.

Νο. 41

ZARDINI Edoardo
(ITA)

Drone Hopper Androni Giocattoli

3.

No. 205

ILIAS Periklis
(GRE)

Greece National Team

4.

No. 151

MARCHAND Gianni
(BEL)

Tarteletto Isorex

5.

Νο. 141

DOUBLE Paul
(GBR)

Mg.K Vis Color for Peace VPM

6.

No. 172

BUDYAK Anatoliy
(UKR)

Terengganu Polygon Cycling Team

7.

No. 92

PRONSKIY Daniil
(KAZ)

Astana Qazaqstan Development Team

8.

No. 26

WIRTGEN Luc
(LUX)

Bingoal Pauwels Sauces WB

9.

Νο. 193

MILTIADIS Andreas
(CYP)

Cyprus National Team

10.

No. 166

SVESTAD-BÅRDSENG Embret
(NOR)

Team Coop

2ο ΕΤΑΠ - ΤΟΠ 10

1.

Νο. 6

MOSCHETTI Matteo
(ITA)

Segafredo

3:49:59

2.

Νο. 67

PERON Andrea
(ITA)

Novo Nordisk

3.

Νο. 47

TAGLIANI Filippo
(ITA)

Drone Hopper - Androni Giocattoli

4.

Νο. 53

JENSEN August
(NOR)

Human Powered Health

5.

Νο. 105

NYBORG BROGE Nils Lau
(DEN)

BHS - PL Beton Bornholm

6.

No. 132

DALLA VALLE Nicolas
(ITA)

Giotti Victoria - Savini Due

7.

No. 21

MENTEN Milan
(BEL)

Bingoal Pauwels Sauces WB

8.

No. 142

PICCOLO Simone
(ITA)

Mg.K Vis-Color for Peace-VPM

9.

Νο. 75

LELANDAIS Rémi
(FRA)

Cross Team Legendre

10.

No. 27

VIVIANI Attilio
(ITA)

Bingoal Pauwels Sauces WB

1ο ΕΤΑΠ - ΤΟΠ 10

1.

Νο. 126

GATE Aaron
(NZL)

Bolton Equities Black Spoke

2.

Νο. 37

PRADES Eduard
(ESP)

Caja Rural

+ 01' 46"

3.

Νο. 1

BARONCINI Filippo
(ITA)

Trek Segafredo

+ 01' 46"

4.

Νο. 26

WIRTGEN Luc
(LUX)

Bingoal Pauwels Sauces WB

+ 01' 46"

5.

Νο. 5

HOELGAARD Markus
(NOR)

Trek Segafredo

+ 01' 46"

6.

Νο. 105

BROGE Nils Lau
(DEN)

BHS - PL Beton Bornholm

+ 01' 46"

7.

Νο. 127

STEWART Mark
(GBR)

Bolton Equities Black Spoke

+ 01' 46"

8.

Νο. 151

MARCHAND Gianni
(BEL)

Tarteletto Isorex

+ 01' 46"

9.

Νο. 152

TEUGELS Lennert
(BEL)

Tartelleto Isorex

+ 01' 46"

10.

Νο. 141

DOUBLE Paul
(GBR)

Mg.K Vis-Color for Peace-VPM

+ 01' 51"

ΧΟΡΗΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

SITEMAP