Skip to main content

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ου ΕΤΑΠ TOP 10

1.

ANIOŁKOWSKI STANISŁAW

Human Powered Health

2:56:20

2.

LEITÃO IÚRI

Caja Rural Seguros RGA

+0:00’’

3.

EISENBARTH PIRMIN

Bike Aid

+0:00’’

4.

BALLABIO GIACOMO

Global 6 Cycling

+0:00’’

5.

ZAMBELLI SAMUELE

Team Corratec - Selle Italia

+0:00’’

6.

DUPONT TIMOTHY

Tarteletto – Isorex

+0:00’’

7.

REGUIGUI YOUCEF

Terengganu Polygon Cycling Team

+0:00’’

8.

TOWNSEND RORY

Bolton Equities Black Spoke

+0:00’’

9.

VANDEPITTE NATHAN

Bingoal WB

+0:00’’

10.

STITES Tyler

United States U23

+0:00’’

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΕΤΑΠ TOP 10

1.

IÚRI LEITÃO

Caja Rural Seguros RGA

3:31:26

2.

DUPONT TIMOTHY

Tarteletto Isorex

+0:00’’

3.

RORY TOWNSEND

Bolton Equities Black Spoke

+0:00’’

4.

MCDONALD BRODY

United States U23

+0:00’’

5.

BROWN JIM

Cross Team Legendre

+0:00’’

6.

GROSU EDUARD-MICHAEL

HRE Mazowsze Serce Polski

+0:00’’

7.

ZANONCELLO ENRICO

Green Project Bardiani CSF Faizanè

+0:00’’

8.

ANIOŁKOWSKI STANISŁAW

Human Powered Health

+0:00’’

9.

SCOTT ROBERT

Cross Team Legendre

+0:00’’

10.

CONFORTI LORENZO

Green Project Bardiani CSF Faizanè

+0:00’’

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΕΤΑΠ TOP 10

1.

DUPONT TIMOTHY

Tarteletto Isorex

3:54:20

2.

ZANONCELLO ENRICO

Green Project Bardiani CSF Faizanè

+0:00’’

3.

LEITÃO IÚRI

Caja Rural Seguros RGA

+0:00’’

4.

ANIOŁKOWSKI STANISŁAW

Human Powered Health

+0:00’’

5.

RÄIM MIHKEL

ATT Investments

+0:00’’

6.

TOWNSEND RORY

Bolton Equities Black Spoke

+0:00’’

7.

VANDEPITTE NATHAN

Bingoal WB

+0:00’’

8.

ARVANITOU NIKIFOROS

Sofer Savini Due OMZ

+0:00’’

9.

EISENBARTH PIRMIN

 Bike Aid

+0:00’’

10.

MCDONALD BRODY

United States U23

+0:00’’

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ου ΕΤΑΠ TOP 10

1.

ANIOŁKOWSKI STANISŁAW

Human Powered Health

4:35:29

2.

LEITÃO IÚRI

Caja Rural Seguros RGA

+0:00’’

3.

STITES TYLER

United States U23

+0:00’’

4.

QUARTUCCI LORENZO

Team Corratec - Selle Italia

+0:00’’

5.

KING MATTHEW

XSpeed United Continental

+0:00’’

6.

DUPONT TIMOTHY

Tarteletto – Isorex

+0:00’’

7.

ZANONCELLO ENRICO

Green Project Bardiani CSF Faizanè

+0:00’’

8.

BLOUWE LOUIS

Bingoal WB

+0:00’’

9.

RASCH JESPER

ABLOC CT

+0:00’’

10.

CHRISTIAN SEAN

United States U23

+0:00’’

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΛΟΓΟΥ TOP 10

1.

GATE AARON

Bolton Equities Black Spoke

07:30’

2.

TOWNSEND RORY

Bolton Equities Black Spoke
+0:09’’

3.

CURRIE LOGAN

Bolton Equities Black Spoke
+0:14’’

4.

MILTIADIS ANDREAS

Cyprus
+0:14’’

5.

OTRUBA JAKUB

ATT Investments
+0:15’’

6.

TUREK DANIEL

ATT Investments
+0:18’’

7.

LEMMEN BART

Human Powered Health
+0:20’’

8.

LEITÃO IÚRI

Caja Rural Seguros RGA
+0:20’’

9.

SEXTON TOM

Bolton Equities Black Spoke
+0:21’’

10.

ANIOŁKOWSKI STANISŁAW

Human Powered Health
+0:22’’

ΧΟΡΗΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

SITEMAP